1- Muhasebe Hizmetleri

Firmamız ilgili kurumun maliyet ve muhasebe sistemlerinin kurulumu ve kurulum sonrası stabilizasyon işlemlerinizi yapmaktadır. Bunun yanında ilgili departmanlarda oluşturulması gereken her türlü organizasyon durumu ile de ilgileniyoruz.

2- Raporlama Hizmetleri

Bütçe, nakit akış ve yönetim raporları gibi alanlarda finansal raporlama hizmeti vermekteyiz. Bu raporlama türleri dışında müşterinin spesifik talebine göre üstlenebileceğimiz başka raporlama çeşitleri ve sair işler de mevcuttur.

3- Bordro Hizmetleri

Müşterilerimizin ödemelerinizin banka tarafından düzgün bir biçimde yerine getirilmesinin sağlamakta ve bu ödemelerin takibini yapmaktayız.

Bordro hazırlama hizmetlerinin yanında muhtasar beyanname ve SGK bildirgelerinin düzenlenmesi ve bu durumun gerekli yerlere beyan edilmesi de sağladığımız hizmetler arasında yer alır.

4- Denetim Hizmetleri

Denetim hizmetleri başlığı altında kişiye ve kurumlara özel incelemeli muhasebe, finansal raporlama ve bu konular ile İlgili eğitim hizmetleri vermekteyiz. Müşterinin talebi doğrultusunda raporlar ve yine talebe yönelik özel amaçlı raporlar hazırlamaktayız.

KDV çözümleri ve KDV iadeleri hakkında da firmamız hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bunların yanında iç denetim ve yapı analizi, iç kontrol sistem incelemeleri, vergi beyannamelerinin düzenlenmesi ve kontrol edilmesi, var olan muhasebe departmanının kontrolü ve muhasebe kayıtlarının incelenmesi gibi denetim alanına giren uygulamalar da verdiğimiz hizmetler arasında yer alır.

Menü