Paylaş
Son Gönderiler

Ankara Mali Müşavir Fedai Yalgın, Serbest Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik hizmetleri ile sizlerle birlikte. Hesap bilgilerinin düzenlenmesi, analiz edilmesi ve raporlanması, varlık, borç ve sermaye hesabı girişleri gibi birçok hizmeti sizlere sunmaktayız. Ankara Mamak Mali Müşavir ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz.

Mali Müşavir Görev ve Sorumlulukları devlet tarafından 3568 sayılı kanun ile tanımlanmaktadır. Kanunlar kapsamında gerçek veya tüzel kişilerin, kurumların veya şirketlerin hesap bilgilerini düzenleyen, analiz eden, varlık, borç ve sermaye hesabı girişlerini yapan meslek grubudur. Defter tutmak ve beyanname vermek gibi bazı alanlarda yetkilendirilmişlerdir.

Mamak Mali Müşavir Fedai Yalgın, yılları aşkın deneyim ve iş tecrübesi ile kanunlar kapsamında sizlere hizmet vermektedir. Mali Müşavirlik iş tanımımız gereğince;

 • Muhasebe Hizmetleri
 • Raporlama Hizmetleri
 • Bordro Hizmetleri
 • Denetim Hizmetleri

tarafımızca sizlere sunulmaktadır. Mamak Mali Müşavir hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Mamak Ankara Mali Müşavir

Mamak Ankara Mali Müşavir ve Serbest Muhasebecilik işlemleri büyük bir kapsama sahiptir. Mali Müşavirler serbest veya yeminli olmasına göre farklı görevler yapabilirler. Fakat genel olarak yaptıkları görevleri listeleyecek olursak;

 • Bir işletmenin gelir ve gider durumunu, işletme defterine kaydetmek.
 • İşletmenin bordro hizmeti vermesi halinde SGK beyanlarını çıkarmak.
 • Yükümlü olduğu vergi beyanlarında bulunmak.
 • İşletmelerin ihtiyacı olan muhasebe altyapısını oluşturmak.
 • Adres değişikliği, faaliyet değişikliği gibi durumlarda gerekli işlemleri yapmak.
 • Belgeler doğrultusunda denetim yapmak, mali tablo hazırlamak ve rapor çıkarmak.
 • Kurumların veya işletmelerin SGK ile olan ilişkilerinin doğru bir şekilde ilerlemesini sağlamak.
 • Vergi İdari Mahkemeleri ve adli yargıda alanının uzmanlığına ihtiyaç duyulan konularda bilirkişi olmak.

Mamak Mali Müşavir Fedai Yalgın, mali müşavirlik hizmetlerinin yanı sıra bağımsız denetçi olarak da hizmet vermektedir. Üst düzey muhasebecilik ihtiyaçlarınıza; hızlı, uygun ve tamamen güvenli çözümler tarafımızca sunulmaktadır.

Ankara Mamak Mali Müşavirlik Hizmetleri

Günümüzde, işletmelerin ve kurumların neredeyse hepsi muhasebecilik işlemlerine ihtiyaç duymaktadır. Bu anlamda işletmeler veya kurumlar genellikle bir Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ile çalışmayı tercih ederler.

3568 sayılı kanunun 2. Maddesine göre herhangi bir işyerine bağlı olarak çalışmadan işlerini yürüten müşavirlere, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir denir.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Fedai Yalgın yılları aşkın deneyim ve tecrübesiyle Ankara Mali Müşavir ihtiyaçlarınıza, cevap vermektedir. Mali Müşavir Görev ve Sorumlulukları hakkında daha detaylı bilgi almak ve sorunlarınızı bir an önce çözüme kavuşturmak ister misiniz? Bizimle iletişime geçebilir veya Ankara Mamak Mali Müşavir ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Önceki yazı
Mali Müşavir Olma Şartları
Sonraki yazı
Mamak Serbest Muhasebeci Mali Müşavir
Menü